hlavní partner Nová Ves pod Pleší

Historie v tabulkách

OKRESNÍ PŘEBOR, skupina B 1983/84
Postup do Krajské 1.A třídy.
 
1. Nová Ves p. Pleší 22 14 6 2 49:22 34
2. Mokrá Vrata 22 12 4 6 55:31 28
3. Dobříš B 22 11 4 7 42:28 26
4. Počepice 22 11 4 7 43:38 26
5. Radíč 22 12 1 9 55:47 25
6. Krásná Hora 22 10 5 7 37:32 25
7. Nový Knín 22 8 5 9 37:38 21
8. Hříměždice 22 8 1 13 31:41 17
9. Sedlčany B 22 5 7 10 33:51 17
10. Obořiště 22 5 7 10 24:33 15
11. Prostřední Lhota 22 6 3 13 35:57 13
12. Kamýk 22 5 3 14 20:53 13

Trenér: Ing. Otto Čáp
Kvalifikace o krajskou 1.A třídu:
Kovohutě Příbram – Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší – Kovohutě Příbram 3:0
 
OKRESNÍ PŘEBOR 1998/99
Postup do Krajské 1.B třídy.
 
1. Nová Ves p. Pleší 26 18 1 7 60:40 55
2. Tochovice 26 17 3 6 47:24 54
3. Březnice 26 14 3 9 70:37 45
4. Sedlčany B 26 13 6 7 59:41 45
5. Petrovice 26 13 4 9 64:42 43
6. Drahlín 26 11 7 8 56:48 40
7. Dolní Hbity 26 10 4 12 54:39 34
8. Borotice 26 11 1 14 31:40 34
9. Dublovice 26 9 5 12 51:52 32
10. Horymír Příbram B 26 8 7 11 52:45 31
11. Bohutín 26 9 4 13 43:58 31
12. Prostřední Lhota 26 8 3 15 36:83 27
13. Pečice 26 7 4 15 37:74 25
14. Hříměždice 26 7 2 17 38:75 23

Trenér: František Ježdík

KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA, skupina E 2008/09
Postup do Krajské 1.A třídy.
 
  Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Štěchovice 26 17 3 6 66: 26 54 ( 15)
2. Nová Ves p. Pleší 26 14 4 8 58: 43 46 ( 7)
3. Mníšek p. Brdy 26 15 1 10 51: 40 46 ( 7)
4. Petrovice u Sedlčan 26 12 7 7 59: 35 43 ( 4)
5. Nečín 26 13 3 10 62: 54 42 ( 3)
6. Hostomice 26 12 3 11 49: 44 39 ( 0)
7. Lety 26 12 3 11 46: 50 39 ( 0)
8. Podlesí 26 12 0 14 43: 52 36 ( -3)
9. Králův Dvůr B 26 11 3 12 75: 64 36 ( -3)
10. Zdice 26 11 2 13 48: 37 35 ( -4)
11. Měchenice 26 9 5 12 59:101 32 ( -7)
12. Žebrák 26 9 5 12 42: 53 32 ( -7)
13. Rožmitál p. Tř. 26 9 4 13 48: 59 31 ( -8)
14. Komárov 26 3 3 20 31: 79 12 (-27)

Trenér: František Kajgr

KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA, skupina A 2011/12
Postup do Krajského přeboru.
 
  Tým Záp + 0 - Skóre Body   (Prav)
1. Nová Ves p. Pl. 30 27 2 1 99: 20 83   ( 38)
2. Černolice 30 19 4 7 65: 39 61   ( 16)
3. Všenory 30 19 3 8 72: 39 60   ( 15)
4. Spartak Příbram 30 19 3 8 77: 35 60   ( 15)
5. Lhota 30 16 5 9 59: 49 53   ( 8)
6. Vraný 30 16 4 10 91: 58 52   ( 7)
7. Tuchlovice 30 12 4 14 58: 48 40   ( -5)
8. Dobříš 30 10 9 11 59: 52 39   ( -6)
9. Hostouň 30 11 4 15 53: 68 37   ( -8)
10. Hvozdnice 30 10 6 14 58: 87 36   ( -9)
11. Petrovice u Sedl. 30 10 5 15 41: 60 35   (-10)
12. Slaný 30 9 5 16 43: 56 32   (-13)
13. Hradištko 30 9 3 18 47:101 30   (-15)
14. Nový Knín 30 8 5 17 44: 66 29   (-16)
15. Velká Dobrá 30 8 1 21 45: 79 25   (-20)
16. Hřebeč 30 3 5 22 35: 89 14   (-31)

Trenér: František Kajgr
 
DIVIZE, skupina A 2013/14
Historicky nejvyšší soutěž oddílu.
 
  PODZIM 2013 Záp + 0 - Skóre Body
1. Benešov 15 12 3 0 25: 7 39
2. Nová Ves pod Pleší 15 11 2 2 48: 16 35
3. Písek 15 10 3 2 37: 16 33
4. Rokycany 15 8 3 4 25: 14 27
5. Český Krumlov 15 8 2 5 28: 21 26
6. Tachov 15 8 1 6 41: 26 25
7. Hořovicko 15 8 1 6 26: 17 25
8. Táborsko B 15 8 1 6 25: 21 25
9. Čížová 15 6 4 5 24: 18 22
10. Hvězda Cheb 15 6 2 7 22: 24 20
11. Senco Doubravka 15 5 3 7 26: 32 18
12. Zličín 15 5 3 7 17: 31 18
13. Jindřichův Hradec 15 2 4 9 11: 30 10
14. ZVVZ Milevsko 15 2 2 11 14: 34 8
15. Sušice 15 2 2 11 20: 46 8
16. Dynamo ZČE Plzeň 15 0 2 13 13: 49 2
  KONEČNÁ TABULKA
DIVIZE 2013/14
Záp + 0 - Skóre Body
1. Benešov 30 22 6 2 55: 22 72
2. Písek 30 22 5 3 80: 27 71
3. Tachov 30 18 2 10 72: 41 56
4. Nová Ves pod Pleší 30 16 4 10 76: 52 52
5. Táborsko B 30 15 3 12 48: 43 48
6. Senco Doubravka 30 13 7 10 55: 54 46
7. Hořovicko 30 13 6 11 45: 40 45
8. Rokycany 30 12 9 9 42: 30 45
9. Čížová 30 12 7 11 45: 42 43
10. Hvězda Cheb 30 10 6 14 38: 43 36
11. Český Krumlov 30 9 6 15 47: 54 33
12. Zličín 30 8 9 13 33: 59 33
13. ZVVZ Milevsko 30 7 5 18 32: 55 26
14. Sušice 30 6 6 18 42: 81 24
15. Jindřichův Hradec 30 5 9 16 33: 53 24
16. Dynamo ZČE Plzeň 30 5 4 21 31: 78 19

Trenéři: František Kajgr a Zdeněk Staroba
 
OKRESNÍ PŘEBOR 2016/17
Nová Ves pod Pleší postup odmítla.
 
  Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Nová Ves pod Pleší 26 18 6 2 84:41 63
2. Dobříš B 26 18 1 7 93:41 55
3. Milín 26 14 7 5 93:39 54
4. Trhové Dušníky 26 15 4 7 74:52 50
5. Rosovice 26 12 6 8 80:65 47
6. Dublovice 26 14 3 9 85:65 45
7. Luhy 26 14 2 10 72:58 45
8. Nečín 26 8 8 10 48:55 38
9. Spartak Příbram B 26 11 3 12 70:56 37
10. Pičín 26 10 1 15 63:76 32
11. Kovohutě Příbram 26 8 5 13 53:103 32
12. Bohutín 26 8 4 14 46:54 29
13. Krásná Hora n. Vlt. 26 5 0 21 37:110 15
14. Borotice 26 0 4 22 33:116 4

Trenéři: Petr Plíva a Petr Burian

OKRESNÍ PŘEBOR 2018/19
Postup do Krajské I.B třídy
 
  Družstvo Záp. + - Skóre Body
1. Nová Ves pod Pleší 26 22 4 99:29 66
2. Bohutín 26 17 9 86:57 51
3. Trhové Dušníky 26 16 10 54:45 46
4. Spartak Příbram B 26 12 13 68:49 43
5. Třebsko 26 14 12 65:74 42
6. Rosovice 26 14 12 54:65 41
7. Březnice 26 13 13 62:56 39
8. Podlesí B 26 13 12 52:65 37
9. Dublovice 26 13 13 57:72 37
10. Sedlčany C 26 13 13 55:56 35
11. Luhy 26 10 16 41:54 33
12. Kosova Hora 26 10 16 57:67 31
13. Pičín 26 8 18 37:67 25
14. Drahlín 26 6 20 59:90 19

Trenéři: Josef Frait a Eduard Pán
webdesign | websystem | KAO.cz