hlavní partner Nová Ves pod Pleší

A mužstvo

Jan Balík hlavní trenér +420 776 772 082
jan.bali7@gmail.com
Eduard Pán asistent trenéra +420 603 590 670
Josef Frait asistent trenéra +420 736 224 708
Pavel Šticha vedoucí +420 732 500 273
Lukáš Baran narozen:   1999
Miroslav Durdil narozen:   1990
Filip Hájek narozen:   2008
Michal Held narozen:   1987
Pavel Krása narozen:   1991
Ivo Malina narozen:   1994
Ondřej Német narozen:   1982
Jaroslav Novák narozen:   1988
Jakub Oktávec narozen:   1985
Filip Onderka narozen:   1991
Adam Petrák narozen:   2004
Jan Petrák narozen:   1982
Štěpán Petrák narozen:   2007
Tomáš Petrák narozen:   1982
Sebastian Šír narozen:   2005
Benedikt Španěl narozen:   2005
Jan Srp narozen:   2005
Michal Štáfek narozen:   1991
Stanislav Švihla narozen:   2000
Milan Svoboda narozen:   1982
Ondřej Veinlich narozen:   1988
Petr Voborník narozen:   1984
Radek Žaloudek narozen:   1994
František Zeman narozen:   1985
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2024
FK Lety
15. 06. 2024
doma Popis:   14. kolo - I.B třída, skupina E - …
08. 06. 2024
SK Tlustice
08. 06. 2024
venku Popis:   15. kolo - I.B třída, skupina E
01. 06. 2024
MFK Dobříš B
01. 06. 2024
doma Popis:   16. kolo - I.B třída, skupina E - …
Květenvýsledek
25. 05. 2024
SK Černolice
25. 05. 2024
venku Popis:   26. kolo - I.B třída, skupina E
18. 05. 2024
AFK Loděnice
18. 05. 2024
doma Popis:   25. kolo - I.B třída, skupina E
12. 05. 2024
TJ TATRAN Sedlčany B
12. 05. 2024
venku Popis:   24. kolo - I.B třída, skupina E
05. 05. 2024
SK Petrovice u Sedlčan
05. 05. 2024
doma Popis:   23. kolo - I.B třída, skupina E
Dubenvýsledek
27. 04. 2024
FC Jílové u Prahy
27. 04. 2024
venku Popis:   22. kolo - I.B třída, skupina E
20. 04. 2024
SK Olympie Dolní Břežany
20. 04. 2024
doma 1:3 Popis:   21. kolo - I.B třída, skupina E
13. 04. 2024
FK Králův Dvůr B
13. 04. 2024
doma 3:2 Popis:   20. kolo - I.B třída, skupina E
Březenvýsledek
30. 03. 2024
FK Olympie Zdice
30. 03. 2024
doma 1:0 Popis:   18. kolo - I.B třída, skupina E
24. 03. 2024
SK Hořovice B
24. 03. 2024
venku 1:3 Popis:   17. kolo - I.B třída, skupina E
16. 03. 2024
SK SPARTAK Příbram B
16. 03. 2024
venku 0:1 Popis:   přátel. utkání. Stadion: SK SPARTAK …
09. 03. 2024
TJ Štěchovice
09. 03. 2024
doma 3:0 Popis:   přátel. utkání. Stadion: SK SPARTAK …
Klub Z V R P S B P+ P-
1. Zdice 23 19 2 2 75:24 59 0 0
2. Králův Dvůr "B" 23 12 8 3 63:32 44 0 0
3. Dolní Břežany 23 12 6 5 49:31 42 0 0
4. Nová Ves pod Pleší 23 13 1 9 54:55 40 0 0
5. Loděnice 23 11 3 9 65:48 36 0 0
6. Lety 23 9 7 7 51:50 34 0 0
7. Hořovice "B" 23 10 3 10 49:22 33 0 0
8. Sedlčany "B" 23 8 8 7 49:55 32 0 0
9. Tlustice 23 8 6 9 54:49 30 0 0
10. Černolice 23 5 6 12 34:55 21 0 0
11. Jílové u Prahy 23 4 5 14 37:63 17 0 0
12. Dobříš "B" 24 5 2 17 28:62 17 0 0
13. Petrovice u Sedlčan 23 3 5 15 23:65 14 0 0
Hráč Počet vstřelených branek
Ostudný poločas 8.6.2024 - 10:15 - 15. kolo - I.B třída, sk. E Tlustice - Nová Ves pod Pleší 7:1 (6:1) Branky: 10. Jirouch, 12., 26. a 44. Fulín, 18., 35. a 49. Badarau Stefan-Aurel - 33. Žaloudek (pen.) Rozhodčí: Hanák - Stumpf, Čechmánek Delegát: Hřebík Luboš Diváci: 120 Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Német, Held (84. Listík), Onderka - Srp, Malina, Žaloudek, Hájek - Š. Petrák - Borák Trenéři: Balík - Frait, Pán Poslední utkání SR 2023/24: Sobota 15.6.2024 - 10:30 … A mužstvo   .......   13. 06. 2024 Vodní pólo a prohra. 1.6.2024 - 17:00 - 16. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Dobříš B 2:3 (0:2) Branky: 55. Žaloudek, 60. Novák (pen.) - 9. Mathauser, 17. a 53. Diviš Diváci: 70 Utkání hráno na podmáčeném hřišti za stálého vydatného deště. Domácí v 84. min. neproměnili penaltu. Rozhodčí: Braunšveig - Pomykáček, Kučera Delegát: Josef Halaš Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Veinlich, Német, Onderka - Malina, Durdil, Žaloudek, Srp - T. Petrák (46. Held), Krása Trenéři: Balík … A mužstvo   .......   02. 06. 2024 Krása krása 25.5.2024 - 17:00 - 26. kolo - I.B třída, sk. E Černolice - Nová Ves pod Pleší 1:5 (0:4) Branky: 4., 15., 19., 33. Krása, 87. Žaloudek - 88. Veinlich (vlastní) ČK: 56. Sládek a Poláček - vedoucí mužstva (oba Černolice) Diváci: 88 Rozhodčí: Laštovička - Jeřábek, Pagáč Delegát: Jaromír Štefan Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Held (36. Hájek), Veinlich, Onderka - Durdil, Žaloudek, Voborník (63. Listík), Srp - T. Petrák, Krása Trenéři: Balík - Frait, Pán Příští … A mužstvo   .......   29. 05. 2024 Nedáš, dostaneš a 3 body doma 18.5.2024 - 10:30 - 25. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Loděnice 1:0 (0:0) Branka: 60. Srp V 58. min. neproměnili hosté penaltu. Rozhodčí: Ladislav - Orálek, Petýrek Delegát: Ladislav Míka Diváci: 60 Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Német, A. Petrák, Onderka - Malina, Žaloudek, Durdil, Srp - Voborník (67. T. Petrák) - Krása (87. Held) Trenéři: Balík - Pán, Frait A mužstvo   .......   19. 05. 2024 Šest branek na Tatranu 12.5.2024 - 17:00 - 24. kolo - I.B třída, sk. E Sedlčany "B" - Nová Ves pod Pleší 6:0 (5:0) Branky: 4. a 34. Lípa, 19. Matoušek, 27. Pudil (pen.), 32. Kvěch, 60. Barták Rozhodčí: Souček - Blížil, Veselý Diváci: 71 Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Svoboda, Német, Onderka - Malina, Žaloudek, Voborník (67. T. Petrák), Durdil - Veinlich - Krása (76. Held) Trenéři: Balík - Pán, Frait Příští utkání sehrajeme doma v sobotu 18.5.2024 od 10:30 hodin: Tělocvičná jednota Sokol … A mužstvo   .......   16. 05. 2024 Pěkná divácká kulisa 5.5.2024 - 17:00 - 23. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 5:1 (3:1) Branky: 7. Jar. Novák (pen.), 12., 55. a 85. Veinlich, 24. Malina - 45. Štemberk (pen.) Diváci: 157 Rozhodčí: Nehasil - Suchý, Němeček Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Svoboda, Veinlich (85. Hájek), Onderka - Malina, A. Petrák, Žaloudek, Durdil - Krása (76. Held), T. Petrák (57. Srp) Trenéři: Balík - Frait, Pán Příští zápas hrajeme v neděli 12.5.2024 od 17 hodin na stadionu … A mužstvo   .......   07. 05. 2024 Druhá prohra v řadě 27.4.2024 - 17:00 - 22. kolo - I.B třída, sk. E Jílové u Prahy - Nová Ves pod Pleší 4:1 (1:1) Branky: 8. Plop, 69. Smutný, 72. Jenkele, 75. Kopecký - 4. Voborník Diváci: 150 Rozhodčí: Kuba - Petýrek, Písařík Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Német, Veinlich, Onderka - Srp, A. Petrák (81. Hájek), Malina, Šír - Voborník (71. Š. Petrák) - T. Peták (36. Krása) Trénéři: Balík - Frait, Pán Příští domácí utkání 23. kola 1.B třídy sehrajeme netradičně v neděli 5.5.2024 od 17:00 … A mužstvo   .......   28. 04. 2024 První domácí prohra 20.4.2024 - 10:30 - 21. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Dolní Břežany 1:3 (1:2) Branky: 45. Žaloudek - 9. Sklenář, 38. Matoušek, 89. Jun Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Held (56. Šír, 85. Š. Petrák), Veinlich, Onderka - Malina, A. Petrák, Žaloudek (46. Srp), Durdil - Voborník (90. Hájek) - Krása Trenéři: Balík - Pán, Frait Rozhodčí: Šíma - Kramný, Mrkvička Delegát: Beneš Diváci: 46 Hráno v zimních podmínkách za stálého deště a větru. A mužstvo   .......   25. 04. 2024 Doma stále 100% 13.4.2024 - 10:30 - 20. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Králův Dvůr B 3:2 (2:0) Branky: 4. a 9. Žaloudek, 49. Krása - 63. Kočí, 89. Jelínek Diváci: 109 ČK: 32. Német (NVPP) Rozhodčí: Pomykáček - Zuskin, Mižič Delegát: Fillip Sestava NVPP: Jar. Novák - J. Petrák, Német, Veinlich, Onderka - A. Petrák, Žaloudek, Voborník (58. Malina), Durdil (82. Srp) - Held - Krása (90.+2. T. Petrák) Trenéři: Balík - Frait, Pán Příští utkání hrajeme opět doma. Sobota … A mužstvo   .......   14. 04. 2024 Povedený start do jarní části pokračuje 30.3.2024 - 10:30 - 18. kolo - I.B třída, sk. E Nová Ves pod Pleší - Zdice 1:0 (0:0) Branka: 86. Jar. Novák (pen.) Rozhodčí: Kuba - Braunšveig, Váňa Delegát: Jaromír Štefan Diváci: 105 Sestava: Jar. Novák - J. Petrák, Svoboda, Német, Onderka - A. Petrák, Žaloudek, Durdil (67. Held), Srp (51. Malina) - Voborník - Krása Připraveni: Veinlich, Š. Petrák, Hájek, Španěl, T. Petrák Trenéři: Balík - Frait, Pán Příští utkání: 20. kolo - sobota 13.4.2024 - 10:30 hodin Nová Ves pod … A mužstvo   .......   31. 03. 2024 Z Hořovic vezeme 3 body 24.3.2024 - 15:00 - 17. kolo - I.B třída, sk. E Hořovice B - Nová Ves pod Pleší 1:3 (1:1) Branky: 18. Kalina - 8. Krása, 75. Voborník, 85. Jar. Novák (pen.) Rozhodčí: Sandev - Asník, Brožek Diváci: 70 Sestava N. Vsi: Jar. Novák - Jan Petrák, Svoboda, Német, Onderka (76. Srp) - A. Petrák, Žaloudek, Durdil - Voborník, Veinlich (70. Held) - Krása Trenéři: Balík - Frait, Pán A mužstvo   .......   24. 03. 2024 Zimní příprava + přátelská utkání Tréninky "A" mužstva od 30.1.2024: úterky - UMT - Sokol Malá Hraštice 18.30 - 20:00 hodin čtvrtky - UMT - SK SPARTAK Příbram 19:30 - 21:00 hodin (1/2 velké hřiště) nebo víceúčelové UMT hřiště Nová Ves pod Pleší 18:30 - 20:00 hodin - kruhový trénink. Přátelská utkání UMT SK SPARTAK Příbram - vše výkop 16:00 hodin: NEDĚLE 3.3.2024 TJ Jíloviště (I.A třída) - ZRUŠENO SOBOTA 9.3.2024 TJ Štěchovice (okresní přebor, Praha-západ) SOBOTA 16.3.2024 SK SPARTAK Příbram B (okresní přebor, Příbram) A mužstvo   .......   20. 02. 2024
webdesign | websystem | KAO.cz